ESCO® Ultralok® U40 Weld-on Adapter – 3882B-U40 (Typ 8 | 1-1/2 Bottom Leg)
Product number: 3882B-U40
Stück
Product information
Technical Data
  • System: ESCO® Ultralok®
  • System size: U40
  • Part number: 3882B-U40
  • Design: Weld-on Adapter
  • Type: 8 – 1-1/2 Bottom Leg
  • Dimension A – Opening (cutting edge thickness): 40 mm
  • Dimension B – Upper leg length: 146 mm
  • Dimension C – Lower leg length: 264 mm