ESCO® Ultralok® U40 Bolt-on Corner Adapter – 5766R-U40 (Typ 25 | 3 Leg Corner 3 Bolt)
Product number: 5766R-U40
Stück
Product information
Technical Data
  • System: ESCO® Ultralok®
  • System size: U40
  • Part number: 5766R-U40
  • Design: Bolt-on Corner Adapter
  • Type: 25 – 3 Leg Corner 3 Bolt
  • Dimension A – Opening (cutting edge thickness): 40 mm
  • Dimension B – Distance to 1st bore hole: 85 mm
  • Dimension C – Bolt spacing (hole pattern): 150 mm