ESCO® Ultralok® U35 Bolt-on Adapter Left – 5765L-U35 (Typ 25 | 3 Leg Corner 3 Bolt)
Product number: 5765L-U35
Stück
Product information
Technical Data:
  • System: ESCO® Ultralok®
  • System Size: U35
  • Part Number: 5765L-U35
  • Design: Bolt-on Side Adapter
  • Type: 25 – 3 Leg Corner 3 Bolt
  • Dimension A – Opening width (cutting edge thickness): 35 mm
  • Dimension B – Distance to 1st hole: 72 mm
  • Dimension C – Hole spacing (bolt pattern): 125 mm